Jmelí | Vykrajovátko

39,00 Kč
. Doba výroby : 10-14 dnů

Originální plastové vykrajovátko z 3D tiskárny, které rozveselí Vaše vánoční přípravy během pečení perníčků, máslových sušenek a jiného cukroví. Vhodná jsou také k vypichování potahovacích a modelovacích hmot, kterými ozdobíte nejen dorty, ale i cupcakes a jiné zákusky.


Materiál : bioplast Polylaktid (PLA)

Rozměr : 88x68mm | výška : 15mm


Vyrobeno v České republice

Počet
Doba výroby : 10-14 dnů

Plastová vykrajovátka využijete při přípravě cukroví, vykrajování fondánu, marcipánu, máslových sušenek, obtisk na keramiku či modelovací hmotu.

Výroba vykrajovátek probíhá moderní technologií 3D tisku materiálem PLA, ten se vyrábí z biologicky odbouratelného plastu (na bázi kukuřice a cukrové řepy, odolný do cca 60°C), vyhovuje parametrům pro materiály určené ke styku s potravinami dle Nařízení Evropského Parlamentu a Rady č. 1935/2004 Sb. Samotný výrobek certifikát nemá.

Před prvním použitím opláchněte vykrajovátko ve vlažné vodě (max. 50°C) a důkladně osušte (nepoužívat jar a podobné přípravky). Výrobky z plastu PLA se nemyjí v myčce na nádobí protože by došlo k jejich zkroucení. Po použití opět omýt v teplé vodě (max. 50°C) a pečlivě osušit (nepoužívat jar a podobné přípravky).

Barva vykrajovátek na foto je pouze ilustrační. Obvykle dodáváme ve žluté barvě.

TIP: Před vykrajováním těsta doporučujeme vykrajovátko obalit v mouce a případně na vyválené těsto nanést vrstvu mouky a po vykrojení ji sfouknout. Minimální tloušťka těsta se doporučuje 0,5 cm.

CUT-001
98 ks

Parametry

Téma
Vánoční
Materiál
plast PLA

No customer reviews for the moment.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: